کنگره ملی آیت الله آقا‌نجفی همدانی هفته نخست ‌دی ماه در همدان برگزار می‌شود

قائم مقام کنگره ملی مرحوم آقا نجفی از برگزاری این کنگره بزرگ در هفتم و هشتم دی ماه امسال به میزبانی همدان خبر داد.

امیر ربانی یکتا اظهار داشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در دیدار مردادماه امسال با هیئت اجرایی کنگره, تمام سعی خود را برای برگزاری هوشمندانه و هنرمندانه این برنامه ملی به کار بسته ایم.

وی بیان کرد: این همایش دوروزه در روزهای 7 و 8 دی ماه به میزبانی همدان برگزار می شود که بخش علمی کنگره در سالن همایش دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود.

قائم مقام دبیر کنگره ملی مرحوم آقا نجفی با بیان اینکه مرحوم آیت الله آقا نجفی همدانی عالم بزرگ و عظیم الشأن و مفسر قرآن بوده است, عنوان کرد: مراسم عمومی و مردمی کنگره شامگاه روز هفتم دی ماه در مسجد مهدیه همدان برگزار می شود.

ربانی یکتا تصریح کرد: مقام معظم رهبری در مورد شخصیت ایشان فرموند" حقا آیت الله آقا نجفی همدانی از علمای ابرار و اعلام علم و دین دار زمان ما محسوب می شد که خود از سرسپردگان انقلاب و ارادتمندان به خیل عظیم جوانان بسیجی بود".

وی با اشاره به لزوم پرداخت رسانه‌های استانی و کشوری در راستای تبیین و احیای شخصیت مرحوم آقا نجفی بیان کرد: علما مختص به زمان خاص نیستند و همیشه و در تمام زمان ها حضور دارند همان طور که می‌بینیم بعد از گذشت 20 سال از رحلت آقا نجفی اکنون می‌ خواهیم از شخصیت ایشان تقدیر کنیم چرا که کار قابل توجهی را در جامعه به انجام رسانده‌اند.

ربانی یکتا با توجه به ملی بودن سطح این کنگره از مجموع رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری استان خواست تا در دو محور تبیین شخصیت علمی، اجتماعی، سیاسی و دینی آقانجفی و دوم در مورد اطلاع‌رسانی کنگره همکاری خوبی را داشته باشند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top