دبیر کنگره بزرگداشت آقا نجفی همدانی: کنگره ملی آیت‌الله آقا نجفی همدانی در همدان و مشهد برگزار می شود

دبیر کنگره بزرگداشت آقا نجفی همدانی با بیان اینکه همدان مهیای برگزاری کنگره ملی مرحوم آیت الله آقا نجفی در روزهای هفتم و هشتم دی ماه می‌شود گفت: روز دوم کنگره در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

 

سید محمدکاظم حجازی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز در مورد این عالم و مفسر قرآن بیاناتی داشته‌اند، اظهار داشت: پیام مقام معظم رهبری در مورد مرحوم آیت‌الله آقانجفی همدانی در مراسم روز کنگره برای حاضران قرائت می‌شود.

وی با اعلام اینکه این کنگره در تاریخ هفتم و هشتم دی‌ماه در همدان و مشهد برگزار می‌شود بیان کرد: این کنگره در همدان در دو نوبت و به مدت دو روز برگزار می‌شود تا همه اعضای کنگره بتوانند از برنامه استفاده و در جلسات حضور داشته باشند.

دبیر کنگره بزرگداشت مرحوم آقا نجفی همدانی گفت: برای برگزاری این کنگره کمیته‌های شش گانه تشکیل شده و بیش از 25 جلسه برگزار شده است.

حجازی عنوان کرد: حوزه‌های علمیه میهمان برنامه صبح این کنگره هستند و بعد از ظهر روز نخست نیز مراسم برای حضور مدیران اجرایی استان تنظیم و برنامه‌ریزی شده است به گونه‌ای که مراسم عمومی و مردمی کنگره هفتم دی ماه در مسجد مهدیه همدان برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: با هماهنگی‌های به عمل آمده در روز جمعه مراسمی در مشهد مقدس با حضور 100 نفر میهمان کنگره از همدان برگزار می‌شود و این کنگره آغازی برای معرفی آیت‌الله آقانجفی در همدان است.

دبیر کنگره بزرگداشت آقا نجفی همدانی با اعلام اینکه ویژه‌نامه‌ای در مورد مرحوم آیت الله آقا نجفی همدانی به چاپ می‌رسد،بیان کرد: با توجه به ملی بودن سطح این کنگره از مجموع رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری استان  می خواهیم که تا در دو محور تبیین شخصیت علمی، اجتماعی، سیاسی و دینی آقانجفی و همچنین اطلاع‌رسانی کنگره همکاری داشته باشند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top