دبیر کمیته علمی کنگره آیت‌الله آقانجفی از رونمایی کتاب "مجموعه مقالات" با موضوع آقا نجفی در کنگره ملی آقا نجفی خبر داد

دبیر کمیته علمی کنگره آیت‌الله آقانجفی از رونمایی کتاب "مجموعه مقالات" با موضوع آقا نجفی در کنگره ملی آقا نجفی خبر داد و گفت: ۶۰ مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شده است که تمامی مقالات مورد ارزیابی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام ناصر صفری افلاکی اظهار داشت: محور اصلی همه کمیته‌های کنگره، کمیته علمی است که در آن آثار و تألیفات آقا نجفی مجددا چاپ شد.

وی با بیان اینکه این اقدام برای در دسترس بودن آثار ایشان در جامعه، حوزه‌ها، دانشگاهیان و جوانان انجام گرفته است گفت: اعضای کمیته متشکل از افراد حقیقی و حقوقی و از جمله اساتید حوزه و دانشگاه است.

صفری افلاکی عنوان کرد: طی فراخوانی که در سراسر کشور اعلام شد حدود 60 مقاله به دبیرخانه کنگره رسید که توسط هیئت داوران بررسی آثار انجام گرفت و مقالات برتر را در قالب کتاب "مجموعه مقالات" آماده چاپ کردند.

دبیر کمیته علمی کنگره آیت‌الله آقانجفی اعلام کرد: برنامه ریزی برای کنگره در دو بخش انجام گرفته که برنامه تخصصی و بخش علمی با اجلاسیه شروع و خاتمه می‌یابد و در روز پنج شنبه هفتم دی ماه برگزار می‌شود.

وی تألیف زندگینامه و خاطرات، تألیف نکات ناب قرآنی از تفسیر انوار درخشان در 8 جلد، ویراستاری18 جلد انوار درخشان زیر نظر مرکز تخصصی قرآن آیت‌الله گلپایگانی در قم، ویراستاری 6 جلد درخشان پرتوی از اصول کافی زیر نظر دانشگاه دارالحدیث آقای ری‌شهری بازنویسی تقریرات آقانجفی همدانی، تعیین مقالات برتر و چاپ کتاب مجموعه مقالات، تألیف فهرست موضوعی در دو جلد و روش‌شناسی تفسیر انواردرخشان را از جمله اقدامات دبیرخانه برشمرد.

صفری افلاکی گفت: از تألیف زندگی نامه و خاطرات، تالیف نکات ناب قرآنی از تفسیر انوار درخشان در هشت جلد، ویراستاری 18 جلد انوار درخشان و از کتاب مقالات همزمان با برگزاری کنگره رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در کنار اقدامات صورت گرفته طراحی سایت همایش و طراحی سامانه دریافت مقالات انجام گرفته است، گفت: از 66مقاله ارسال شده 33 مقاله پذیرفته شده است.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top